zavřít

AOE: Collector's Edition gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedna z nejpolulárnějších sérií poslední doby, real-time strategie Age of Empires, se dočkala speciální limitované série pod označením Age of Empires: The Collector's Edition.

zdroj: Archiv

V edici budou všechny vydané verze hry, tedy Age of Empires, datadisk AOE: The Rise of Rome, druhý díl AOE II: The Age of Kings a datadisk k němu AOE II: The Conquerors. Dále bude k dispozici bonusové hudební CD s motivy ze hry a výměnné kartičky :)

Podle vyjádření Microsoftu je edice ve fázi gold a bude k dostání na konci října $69.95. Těžko soudit, jestli se tato edice dostane i do českých obchodů.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.