zavřít

Another War - RPG z okupované Evropy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Another War je zbrusu nová RPG umístěná do prostředí okupované Evropy za druhé světové války a pochází od vývojového týmu Mirage Interactive (tvůrci celkem dost známé FPS Mortyr).

V Another War budete hrát žoldáka, který se připlete do války mezi světovými mocnostmi, když se pokusí zachránit přítele ze spárů nacistů. Vlastní děj začíná v malé francouzské vesničce, kde jediným příznakem stávající války je to, že vojáci Werhmachtu okupují lokální bar. Příběh pak končí obléháním Leningradu, kde hlavní postava objeví jedno z největších tajemství ruských a německých projektů.

Hra slibuje pre-renderovanou grafiku (dělanou v Maya 3.0), dynamické osvětlení, exploze, kouř, plameny a další efekty doplněné velmi realistickým prostorovým zvukem.

další vlastnosti:

  • 120 různých zbraní
  • 24 vojenských objektů
  • Stovky různých vojáků a specialní jednotky
  • 50 náhodně generovaných levelů
  • Humorná zápletka
Another War, který má vyjít už letos v prosinci v distribuci Cenegy, by měl oslovit i ne-hardcorové pařany, ačkoliv příznivci her jako Fallout, Planescape Torment nebo Diablo si určitě přijdou na své.
zdroj: AVault
korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.