zavřít

Aliens vs Predator 2 na CPL

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra Aliens vs Predator 2 se stala oficiální součástí turnajů Cyberathlete Professional League, známou spíše pod zkratkou CPL.

Přidala se tak k populárním Quake 3 Arena a Counter-Strike, jejichž turnaje již CPL pořádá delší dobu. První vyžazovací turnaje v AvsP 2 se budou konat ve 30 městech po celém světě, přičemž finálový turnaj CPL je naplánován do Dallasu ve dnech 5-9. prosince a hlavní cenou bude nablýskaný Ford Focus ZX3. Pokud si tedy chcete změřit síly v AvsP 2 s nejlepšími, směřujte své další kroky sem. Plná verze Aliens vs Predator 2 se jinak začne prodávat v USA už za dva dny, v Evropě se tomu tak stane někdy první týden v listopadu.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.