zavřít

Aktuální stav vývoje Resistance 2

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chiméra se řítí na islandskou půdu na nových artworcích.

Při pohledu na tisíce popsaných stránek diskusních fór k pokračování sci-fi FPS Resistance 2 člověka skoro mrazí v zádech. Na druhou stranu se pak nelze divit, že vývojáři z Insomniac dělají první poslední, aby fanouškovskou bázi drželi ve střehu a pokud možno ji každý týden přiživili nějakým obrázkem či úlomkem informací. Takto dnes spatřily světa dva extrémně povedené artworky ve vysokém rozlišení, jeden představující invazi na Island (o té více v našem preview), druhá souboj s obrovským mechanickým bossem. Kromě toho tu také máme skicy dvou tříd pro multiplayer: medika a snipera.


A co je okolo hry nového? Ve svém nejnovějším podcastu vývojáři celkem otevřeně přiznávají, že až doposud existovala z větší části jen na papíře a že teprve teď se artworky/ilustrační skicy převádí na skutečné 3D objekty, které pak budou součástí hry. V nejbližší době mají autoři sestavit první hratelný build a předvést hru Sony, což bude bezesporu první zkouškou naostro. Mezi podcasty Insomniac jinak brzy přibudou videa a dle již dříve uniklého plánu PlayStation Network na tento půlrok se 15. dubna můžeme těšit na první trailer.

Resistance 2 je plánováno na podzim pro PS3 - více v předchozím zpravodajství:

Další střípky informací k Resistance 2  [12.2.2008 10:10 - levis]
Jsou obrázky z Resistance 2 retušované?  [28.1.2008 12:12 - levis]
Sedm pohlednic z Resistance 2  [26.1.2008 09:09 - levis]
Na stopě chameleona v Resistance 2  [19.1.2008 16:16 - levis]
Opravdové screenshoty z Resistance 2  [11.1.2008 21:21 - levis]
zdroj: Insomniac podcast

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.