zavřít

Akční hra Sniper Elite také hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A máme tu dnes již třetí zprávu týkající se dokončení nějaké hry.

Tentokrát se jedná o third-person akci, resp. simulátor odstřelovače za 2. světové války, s názvem Sniper Elite. Vývojem tohoto titulu se zabývalo studio Rebellion, které připravilo verze pro PC, PS2 a Xbox. Vydavatelem jsou Namco Hometek a Ubisoft. Aby to oznámení bylo veselejší, vyšlo navíc i pár nových ukázek ze hry, které vám tímto nabízíme v naší galerii.


Sniper Elite má pro vás přichystán nejen singleplayer (kampaň čítá 28 misí), ale také multiplayer s několika různými módy (vč. Frag'N Tags, Assassination, Deathmatch a Team Deathmatch) a podporou až osmi hráčů v online hře. Její příběh znázorňuje konec 2. světové války, období, kdy jsou němečtí utiskovatelé již téměř u konce se silami a západní spojenci a Sověti se už zase pomalu připravují na další válku. Postaveni budete do role agenta OSS, který bude mít za úkol zajistit, aby se výsledky německého atomového výzkumu nedostaly do rukou Sovětům.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.