zavřít

Akce Armed & Dangerous hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak už je to tady.

Humorná third-person střílečka s názvem Armed & Dangerous je hotova a do obchodů začne proudit 2. prosince. Dočkají se jí jak Xboxáři, tak PCčkáři, přičemž rozdíl mezi těmito verzemi nebude nijak výrazný, každá z nich ale bude obsahovat nějaké unikátní vlastnosti - Xbox Dolby 5.1 Surround pro cut-scény a PC bude renderována ve vyšších detailech pro videokarty podporující vyšší rozlišení a detailní textury. Tuto hru, ve které dostanou slovo trochu zvláštní, po zuby ozbrojená stvoření, jejichž cílem je získat zpět ukradenou legendární Knihu Zákonů, vyvinulo studio Planet Moon pod taktovkou vydavatelské společnosti LucasArts.

Připraveno by mělo být 21 misí, ve kterých se seznámíte se 17 zbraněmi opravdu zajímavých schopností. Během cest se svou partičkou projdete pět různých prostředí, jednou se budete brodit sněhem a klouzat na ledu, jindy se budete škrábat po horách a obdivovat nádherný výhled z výšek, někdy se budete pro změnu prodírat hustými lesy, apod. Vypadá to jako příjemný výlet po světě, ale až tak jednoduché to také nebude, všude na vás budou číhat nejrůznější nepřátelé v podobě pololidí a polozvířat, pekelných mnichů, droidů a dalších nebezpečných bytostí.

zdroj: LucasArts

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.