zavřít

5 nejočekávanějších akčních her

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na Gamecentru vybrali 5 akčních her, jejichž příchod je netrpělivě očekáván do léta...

Na Gamecentru vybrali 5 akčních her, jejichž příchod je netrpělivě očekáván do léta příštího roku. Do výběru se tedy dostaly hry:

- Command & Conquer: Renegade - předělávka populární RTS Command & Conquer od Westwoodu do podoby klasické 3D akční hry. Ve hře budete bojovat jako kapitán Nick "Havoc" Parker, kterého si možná ještě pamatujete z C&C (více v našem preview). Hra by měla být vydána někdy do léta, ale osobně bych si tipnul spíše až na podzim.
- Return to Castle Wolfenstein - jeden z dalších pokusů o remake legendární hry (samozřejmě Wolfensteina 3D). Podle informací od hráčů, kteří hru měli možno vyzkoušet, se jedná o velice nadějný titul. Mimořádná je prý zvláště AI kooperativních botů, kteří vás budou ve hře doprovázet. I této hry od Activision se dočkáme asi až na podzim.
- Serious Sam - tuto hru, kterou celkem v tichosti připravuje chorvatský tým Croteam, neprovází žádný velký hype, ale o to víc by mohla překvapit. Zde se pro změnu vžijete do role Sama "Serious" Stona, který jako příslušník special force bude vyslán zpět v čase do starodávného Egypta, aby tam zabil nesmrtelného Tah-uma. Serious Sam by mohl vyjít už na jaře, zvláště když si uvědomíme, že první demo už vyšlo před půl rokem.
- Tribes 2: The BioDerm Horde - první díl Starsiege: Tribes od Sierry nebyl v době svého vzniku (začátek 1999) příliš doceněn, ale pokud se podíváte statistiky herního serveru Gamespy, zjistíte, že momentálně je tato hra čtvrtou nejhranější hrou (po H-L, Q3A a UT). O to víc se její fanouškové těší na druhý díl, který bude dominovat především v mapách s otevřeným prostranstvím. Vyjde už možná někdy na přelomu leden-únor a pro mě osobně je to horký favorit.
- X-COM: Alliance - podobně jako Westwood u C&C se i Microprose rozhodli předělat svět X-COM ze strategie na akční střílečku. Jak se jim to povede uvidíme také až někdy na podzim.

Do výběru nebyly zařazeny takové hry, jako Max Payne nebo Duke Nukem Forever, u kterých není vůbec jisté, kdy vyjdou (jestli vůbec někdy vyjdou).

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.