zavřít

25 nejpodceňovanějších her dle GameSpy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Předminulý víkend jsme na Tiscali Games uveřejnili novinku na téma 25 nejpřeceňovanějších her dle GameSpy, u které se rozpoutala poměrně slušná diskuse.

Někteří s žebříčkem kolegů z GameSpy souhlasili, jiní částečně a někteří vůbec. Tento víkend se na podobný přehled zaměříme ještě jednou, tentokrát se ale bude jednat o opačnou stranu mince a totiž o tituly, které herní komunita podceňovala nebo jim nevěnovala tolik pozornosti, kolik si zasloužily. Některé takové hry se později staly překvapivými hity, jiné naopak nedosáhly výrazných prodejních úspěchů, ačkoliv byly velmi dobré. O které projekty se jedná? To zjistíte z kompletního přehledu na GameSpy, ve kterém vedle sebe stojí hry pro osobní počítače i konzole.

Mezi nejpodceňovanějšími PC tituly najdete třeba Wizardry 8, Operation Flashpoint: Cold War Crisis (která se údajně mohla v Americe prodávat mnohem lépe), No One Lives Forever, Clive Barker's Undying, Planescape: Torment, Grim Fandango nebo Alone in the Dark. Medailové pozice si na GameSpy vysloužily pecky System Shock, Virtua Fighter 4: Evolution (PS2) a nejvíce podceňovanou hrou historie byla zvolena Ico, rovněž pro PS2. Souhlasíte s tímto výběrem nebo se vám zdá nesprávný? Jaké hry byly podle vás zbytečně strhávány, podceňovány nebo jim nikdo příliš nevěřil, ale po vydání udělaly díru do světa?

zdroj: GameSpy

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.