zavřít

10 nejprodávanějších her v USA

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zajímavý pohled se nabízí na přehled deseti nejprodávanějších her v USA za první týden letošního roku, který se objevil na NPDTechworld.1 The Sims: Hot Date Expansion Pack - Electronic Arts
2 The Sims - Electronic Arts
3 Harry Potter & The Sorcerer's Stone - Electronic Arts
4 Empire Earth - Vivendi Universal Publishing
5 MP Roller Coaster Tycoon - Infogrames Entertainment
6 MS Zoo Tycoon - Microsoft
7 Return To Castle Wolfenstein - Activision
8 The Sims: Livin Large Expansion Pack - Electronic Arts
9 The Sims: House Party Expansion Pack - Electronic Arts
10 Max Payne - Gathering of Developers

Jak si můžete všimnout, čtyři místa v tomto žebříčku patří hře The Sims a jejím datadiskům. Jako první je samozřejmě Hot Date (zřejmě tuto hru američané pojali jako naučnou a tak se pustili do pilného studia randění). V závěsu jsou originální The Sims (to snad ani není možný, aby v Americe ještě byl jedinec, který by ji nevlastnil). Třetí místo pro sebe urval Harry Potter (zjevně se má ještě co učit ve své čarodějné škole). Pak teprve přichází na řadu Empire Earth a jako obvykle také Tycoonovky Roller Coaster a Zoo. Střílečka Return To Castle Wolfenstein spadla až na sedmou příčku. Pak následují opět The Sims, v pořadí Livin Large a House Party. Kulatá desítka padla na akční střílečku Max Payne.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.