Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel
Věková dostupnost

Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel

Články

Video ze Star Wars: Old Republic vítá nový update a datadisk

„Zavřete oči, přicházím,“ oznamuje nové video všem hráčům Star Wars: The Old Republic po kristiánovsku brzký příchod datadisku Rise of the Hutt Cartel, ale hlavně včerejší vydání updatu 2.0 s podtitulem Scum and Villainy.

Star Wars: Old Republic nabrala díky F2P 2 miliony hráčů

O stavu v jistých směrech ambiciozního MMORPG Star Wars: The Old Republic bychom mohli spekulovat do nekonečna. Od počtu hráčů, přes design až po údajně obrovské náklady na vývoj. Pořád to budou ale pouze spekulace. Pokud se budeme držet oficiálních čísel tak víme, že v době, kdy byla hra pouze za pravidelné měsíční poplatky, klesl počet předplatitelů pod milion. Víc se k tomu BioWare ani EA nevyjadřovali, a tak těžko říct, jestli hru hrálo 900 tisíc hráčů nebo 200 tisíc hráčů. Teď ale vydali vývojáři na webu nový článek, ve kterém se přeci jen podělili o nějaká nová číslíčka.

Příprava na diktaturu na videu ze SWTOR: Rise of the Hutt Cartel

Jó Huttové, ti se s ničím nemažou a na nové planetě, která v datadisku Rise of the Hutt Cartel rozšíří stávající nabídku v rámci onlineovky Star Wars: The Old Republic, se pokusí zavést tvrdý pořádek. Skoro by člověk řekl, že to až smrdí diktaturou. Ale o tom už se hezky přesvědčíte sami v prvním traileru na zmíněnou expanzi, která vyjde v digitální podobě někdy během letošního jara a už nyní si ji můžete předobjednat na této stránce. A nebude to jen tak, bez odměny.

EA oznamuje první datadisk pro SWTOR - Rise of the Hutt Cartel

Kdo z vás ještě hraje Star Wars: The Old Republic a má v tom chuť nadále pokračovat, měl by vědět, že na jaře příštího roku bude muset uvažovat nad koupí digitálně šířeného datadisku Rise of the Hutt Cartel.
Hodnocení Metacritic:
71/100