zavřít

Příprava na diktaturu na videu ze SWTOR: Rise of the Hutt Cartel

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Jó Huttové, ti se s ničím nemažou a na nové planetě, která v datadisku Rise of the Hutt Cartel rozšíří stávající nabídku v rámci onlineovky Star Wars: The Old Republic, se pokusí zavést tvrdý pořádek. Skoro by člověk řekl, že to až smrdí diktaturou. Ale o tom už se hezky přesvědčíte sami v prvním traileru na zmíněnou expanzi, která vyjde v digitální podobě někdy během letošního jara a už nyní si ji můžete předobjednat na této stránce. A nebude to jen tak, bez odměny.

Za důvěru v tvůrce svěřenou budou předobjednatelé „odměněni“ exkluzivním titulem „Scourge of the Hutts“ a dvojicí předmětů: The Dr. Oggurobb Hutt Holostatue a The Makrin Seedling Mini-Pet, přičemž ten druhý představuje peta, co bude hopkat za vámi a strašit svým odporným vzhledem nepřátele. Co všechno, po stránce obsahové, datadisk přinese, o tom se psalo už v tomto článku. Podrobnosti v originále najdete samozřejmě na homepage.

Tagy: online sci-fi

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.