zavřít

Seriál The Wire jako inspirační zdroj tvůrců L.A. Noire

- Rozhovor autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Australský Team Bondi si stále užívá úspěchu své debutové hry L.A Noire, pochopitelně se však v kancelářích v Sydney již uvažuje o dalším titulu. Nové číslo britského PSM3 přineslo zajímavé informace, které poskytl samotný šéf studia Brendan McNamara. Na otázku, jestli nechystají tentokrát hru z prostředí současného Los Angeles s odkazem na seriál The Shield, odpověděl, že jsou velkými fanoušky moderních kriminálních seriálů.

zdroj: Archiv

Za jeden z velkých inspiračních zdrojů pak označil skvělý seriál z produkce HBO The Wire. „Jedna z věcí, kterou chceme prozkoumat, je způsob, jakým se postavy opět vrací do příběhu, právě tak, jak to dělá The Wire. Postava, která měla jen malou roli (a bývají to velmi dobří herci) se může později vyvinout a stát se zajímavější,“ řekl McNamara.

Na otázku, zda bude Team Bondi připravovat přímé pokračování L.A Noire, odkázal McNamara na to, že značka patří společnosti Rockstar a ta se teď nejspíš zaměří na Maxe Payne 3 a jiné větší hry, než je právě L.A Noire. Asi není třeba dodávat, jaká větší hra je na prvním místě....

 

Tagy: akční vývoj

Zdroje: CVG

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.