zavřít

Adventurní speciál #8: úspěch Gabriel Knight remaku rozhodne o vývoji Gabriel Knight 4

Windows MAC

- Rozhovor autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do kickstarterovské mánie v roce 2012 naskočila i Jane Jensenová, dlouholetá scénáristka a designérka Sierry, známá především díky sérii Gabriel Knight. Za vybraných necelých 450 tisíc dolarů se pustila do vývoje dvou adventur, které dokončila v letošním roce. Obě hry jsou relativně čerstvé, Moebius vyšel v dubnu a remake Gabriel Knight: Sins of Fathers sotva před měsícem. Technologickým partnerem Jane byl v obou případech tým Phoenix Online, tvůrci kvalitní adventurní série Cognition: An Erica Reed Thriller. A právě s šéfem Phoenix Online Cesarem Bittarem jsme na konci léta během Gamescomu pořídili následující rozhovor.

Vyptávali jsme se Cesara na všechno možné. Na spolupráci s Jane Jensenovou, na problematické animace v Moebiovi, na jejich vydavatelské aktivity, ale i na budoucnost Phoenix Online. Na to konto jsme se dozvěděli řadu zajímavých informací, názorů i zážitků. Rozhovor je proto aktuální i dnes.

Užijte si video a zkuste překousnout angličtinu na straně tazatele. Přeplácnout ji českým dabingem by v případě tohohle otevřeného rozhovoru nebylo ideální řešení.

Stejně jako všechna ostatní videa můžete i tohle sledovat na našem YouTube kanálu

V rámci adventurního speciálu z Gamescomu 2014 vyšla následující videa:

Tagy: adventura gc2014adventurnispecial

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.