zavřít

Retro GamesPlay – Normality

Windows

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Každý diktátor se chce do světových dějin zapsat jiným šíleným způsobem. Diktátor Paul se rozhodl, že ve svém městě Neutropolis zakáže jakýkoliv projev zábavy. A právě do tohoto města se vydává Pavel Dobrovský spolu Honzou Olejníkem v 3D adventuře Normality z roku 1996, aby v kůži teenagera Kenta Knutsona jednou provždy ukončili Paulovu vládu.

Ale nebojte se. To, že vás místní policie zatkne při pouhém hvízdání si veselé melodie, se nijak neodrazí na klucích za počítačem, kteří se snad nezaleknou praštěných zákonů a půjdou přímo proti nim. Cesta je totiž zavede do městského podsvětí, kde povstalci chystají plány na revoluci.

Tagy: retro adventura gamesplay

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.