zavřít

Retro GamesPlay – Normality

Windows

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Každý diktátor se chce do světových dějin zapsat jiným šíleným způsobem. Diktátor Paul se rozhodl, že ve svém městě Neutropolis zakáže jakýkoliv projev zábavy. A právě do tohoto města se vydává Pavel Dobrovský spolu Honzou Olejníkem v 3D adventuře Normality z roku 1996, aby v kůži teenagera Kenta Knutsona jednou provždy ukončili Paulovu vládu.

Ale nebojte se. To, že vás místní policie zatkne při pouhém hvízdání si veselé melodie, se nijak neodrazí na klucích za počítačem, kteří se snad nezaleknou praštěných zákonů a půjdou přímo proti nim. Cesta je totiž zavede do městského podsvětí, kde povstalci chystají plány na revoluci.

Tagy: retro adventura gamesplay

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.