zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme střílečku Tyrian

Windows

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rok 20 031: pilot Trent Hawkins se vydává prozkoumávat čerstvě terraformované planety, aby na nich objevil místa vhodná k osídlení. Jeho nejnovější mise se odehrává na planetě Tyrian na hranici s územím ještěrovitých mimozemšťanů Hazudrů. Ale samozřejmě se to zkomplikuje, takže náplní Tyrianu není prozkoumávání planet, nýbrž střílení.

A to střílení po vzoru starých arkádových automatů, hezky s vertikálním posouváním vaší lodičky. Na té jste pomocí různých zbraní mohli kosit různé typy nepřátel a bossů, kromě příběhu taky v množství dalších módů. Od roku 2007 je kompletně freeware.

V Retro GamesPlayi vám Tyrian blíže představí naše klasické duo Honza Olejník a Pavel Dobrovský, které od čtyř hodin můžete během živého vysílání povzbuzovat také v chatu na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: retro

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.