zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme akční FPS Aliens vs. Predator

Windows

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hry podle filmů, filmy podle her. Minulý týden jsme si udělali výlet do Jurského parku, dnes si pro změnu užijeme návrat do světa Vetřelců a Predátorů. Predátor: Evoluce půjde do kin v září, jeho filmová a herní historie se ale táhne už přes třicet let, s kvalitativními výkyvy do obou směrů. Kterým směrem to bylo v případě Aliens versus Predator, to se dozvíte v dnešním Retru.

Setkání s Predátorem absolvoval včera i Adam v GamesPlayi rok starého Ghost Recon Wildlands, jehož džungle skrývá mnohé nástrahy. Ještě nebezpečnější jsou v tomto ohledu všemožné vesmírné stanice, které vám předvedou Honza s Pavlem na příkladu Aliens versus Predator z roku 1999.

Tři odlišné kampaně za trojici postav i rozsáhlá historie dávají prostor mnoha dotazům a připomínkám, kterým můžete dát průchod v chatu u živého vysílání na našem YouTube kanále. Nebo chlapcům alespoň poraďte, jak dostat z oblečení tu xenomorfí krev.

Tagy: Aliens vs Predator (série) licence akční sci-fi FPS Vetřelec

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.