zavřít

Last Ninja: The Return - návrat klasiky

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Majitelé legendárního počítače Commodore 64 si možná vzpomenou na hru Last Ninja, která se objevila koncem osmdesátých let.

zdroj: Archiv

Poté následovaly ještě další dva díly a tím se zdálo, že je historie této hry uzavřena. Jak teď ale vyšlo najevo, londýnská firma Studio 3, která má na svědomí i původní díly hry, se rozhodla vzkříšit tuto sérii ve hře Last Ninja: The Return.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Půjde opět o 3D akční adventuru viděnou z isometrického pohledu, ve kterém se podíváte do světa ninjů a dalších tradičních japonských postav. Autoři slibují jednoduchý systém ovládání a velkou zábavu. Jsme zvědav, jak se návrat klasiky podaří.
zdroj: CVG zdroj: Archiv

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.