zavřít

Janes Attack Squadron v obrazech

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Il-2 Sturmovik je momentálním králem na poli leteckých simulátorů z druhé světové války.

zdroj: Archiv

Určitě si také ale stojí připomenout, co se v tomto žánru chystá dále. Pokud se nemýlím, jediným připravovaným simulátorem je Jane's Attack Squadron, který byl nedávno vzkříšen. V něm se vrátíme opět nad západní Evropu, kde si zalétáme ve 14 letadlech - ze stíhaček to budou například P-38, P-47, P-51, německé Fw-190, Me-262 a Bf-109, z bombardérů pak B-17 či Ju-88. Je otázka, jak oproti Il-2 Sturmovik obstojí, protože ten nasadil laťku hodně vysoko.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Při pohledu na nové obrázky stojí za povšimnutí pěkný efekt aktuálního průstřelu Me-262 na prvním obrázku. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.