zavřít

Do Evropy přijde Morrowind s Ubisoftem

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Elder Scrolls III: Morrowind je Bethesdou připravovaná fantasy RPG pro PC a Xbox.

zdroj: Archiv

Vyjít by měla na jaře tohoto roku. Ale to jsou všechno informace, které jste se už na našich stránkách dočetli. Naprosto novou informací však je, že se konečně našel vydavatel pro Evropu a podle oficiálního prohlášení, které naleznete na oficiálních stránkách hry, se jím stane po podepsání exklusivní smlouvy společnost Ubisoft.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Elder Scrolls III: Morrowind je třetím pokračováním ságy, Elder Scrolls, která se vyznačuje především nelineárností příběhu. Naši galerii dnes obohatilo hned dvanáct nových obrázků, které se Vám pokusí hru ještě více přiblížit.
zdroj: Shacknews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.