zavřít

Zrecyklované město ve Skate 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadšený producent nadskakuje ze své židle, ale zatím nevyvrátil obavy, zda dvojka nebude šita horkou jehlou. + TRAILER

S dneškem padlo online embargo na již dříve avizované Skate 2 od EA a internet zaplavily první dojmy zahraničních redaktorů. Nikdo sice nezpochybňuje kvalitu první hry (8/10, recenze), přesto však bije do očí, začíná-li nadšený pozorovatel svůj článek vyprávěním, jak si jezdil a zkoušel různé triky, načež producent hry Chris Parry každou chvíli vyletěl ze židle a celá nadšený zakřičel: "No tohle, jak se ti to povedlo!" Z toho rozuměj, čtenáři: škála triků bude tentokrát muset být tak bezbřehá, že sami autoři o nich zatím raději nehovoří konkrétně.

Stručně řečeno, konkrétní detaily ze sebe vancouverští vývojáři sypou stále velice neradi. Dvojka se má odehrávat pět let po SkateSkate It, tedy ne jedničky, ale samostatného titulu pro Wii a DS (což je zároveň chytrý způsob, jak tomuhle titulu udělat skrytou reklamu). Fiktivní skejťácké město se ocitlo v troskách, odkudsi se vynořila obrovská firma Mongo Corporation a všechno převrátila naruby nebo přestavěla. Proto vítejte v Nové San Vaneloně, zčásti starém, zčásti novém městu. Ostatně, kdo by se s tím chtěl modelovat znovu, že? Lepší přece ušetřit čas a naservírovat hráčům tak, aby se recyklovalo co nejvíce materiálu z původní hry. Že by syndrom tzv. snadných pokračování, tedy něco, co se EA daří každoročně třeba se sérií NHL? Odpovězte si sami.


Skate 2 trailer

Skate 2 vyjde nejdříve koncem roku pro Xbox360 a PS3 - více v prvních detailech nebo odhalení.
zdroj: IGN & 1UP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.