zavřít

Zpětné poznání mysli v Infamous

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Elektřinou nabitý hrdina se dovede napjit na impulzy v mozku toho druhého a vniknout mu do paměti. PREVIEW

Za zavřenými dveřmi byla na tokijském herním veletrhu k vidění také third-person akce Infamous s hrdinou nabitým elektřinou v hlavní roli. Autoři přítomným převedli zbrusu novou misi "Krvavá stezka", v jejímž úvodu se Cole ocitne v jednom z městských parků. Po neodmyslitelném šplhání po pouličním osvětlení a pozorování náhodných kolemjdoucích pod blikajícími neony si Cole dost možná neodpustí možnost chodce chvíli terorizovat elektrickými výboji.

Aby však bylo jasno, že v Infamous nebude třeba být zlý, může hrdina vzápětí slézt zpět na zem a využít další ze svých nadpřirozených schopností, tedy vysílání jakési ozdravné vlny energie, aby všechny zasažené přivedl zpět k životu a vyrovnal si tak karmu (o ní více zde).


Po několika krátkých potyčkách se zmutovanými nepřáteli Cole na ulici objeví bezvládné ženské tělo. V podobných případech přijde vhod možnost tzv. zpětného poznání, kdy se Cole napojí na elektrické impulzy v mozku toho druhého a skrze ně mu pronikne do myšlenek. V tomto konkrétním případě se dozví, že manžela dotyčného odvlekli nepřátelé, načež si před sebe promítne obraz zmizelého a vydá se jej hledat do ulic.

V rámci předváděčky také poprvé vyšlo najevo, že v případě nedostatku elektřiny může hrdina výboje překvapivě upírsky "vysát" z okolních kolemjdoucích. Nebo že někteří ze zmutovaných nepřátel se v Coleově blízkosti pokusí vyhodit do vzduchu.

Infamous vyjde na jaře pro PS3 - více v preview a následných článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Až pukne obloha v Infamous  [11.9.2008 10:10 - levis]
Na střeše nadzemky v Infamous  [9.8.2008 17:17 - levis]
Živé město Infamous  [15.7.2008 15:15 - levis]
zdroj: IGN, HDR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.