zavřít

Zoo Tycoon: Dinosaur Digs ohlášen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oznámen byl dnes také rozšiřující datadisk k jedné z nejprodávanějších strategií poslední doby, Zoo Tycoonu od Microsoftu, který Vás narozdíl od původní hry posune do prehistorické éry a ponese název Zoo Tycoon: Dinosaur Digs.

Jak je již z názvu patrné, Vaše Zoo se tentokrát také zaměří přímo na obnovení vymřelých druhů. K dispozici máme prvních sedm obrázků, které jistě milovníky této hry naprosto uchvátí.


další nové obrázky

Zoo Tycoon: Dinosaur Digs bude tedy obsahovat 20 druhů fanscinujících přerostlých ještěrů, 6 nových scénářů, a jelikož jde o velice nebezpečné tvory, budou potřeba také specialisté z řad zaměstnanců zajišťující bezpečnost návštěvníků, ale i spokojenost svěřenců. Aby byl dojem dokonalý, rovněž budovy a příslušenství budou tématicky designovány. Kromě dinosaurů však budete mít i nadále možnost vystavět výběhy a chovat v nich "obyčejná zvířata". Vyzkoušet si tak můžete, zda jsou schopni v jednom výběhu žít tvorové dnešní doby i té 150 milionů let minulé. Toužíte-li mít doma svůj vlastní Jurský Park, určitě si počkejte do léta, kdy by se tento addon měl konečně objevit.
zdroj: BlueMonday

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.