Znovuzrozené závody Juiced
zdroj: tisková zpráva

Znovuzrozené závody Juiced

28. 1. 2005 17:17 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jestli sledujete vývoj závodní hry Juiced, určitě máte v povědomí ty problémy, se kterými se tvůrci loni setkali a kvůli kterým to chvíli vypadalo, že se tato nadějně vypadající gameska, navíc skoro hotová, nakonec ani nedostane na pulty obchodů.

Krize byla naštěstí zažehnána díky společnosti THQ, která tento projekt vzala pod svá křídla a poskytla tvůrcům další čas na jeho zdokonalení, aby jej mohla letos na jaře (konkrétně v květnu) vydat, a to nejen pro PC, ale také pro Xbox a PS2, přičemž verze pro pC a Xbox budou vypadat znatelně lépe než ta pro PS2. Všechny verze hry by měly obsahovat mód kariéry, arkádu (s 55 závody) a online mód. Zahrát si budete moci proti přátelům i AI.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Juiced Games se proto chopili příležitosti a podle dojmů redaktora magazínu IGN, udělali za těch pár měsíců skutečně pořádný kus práce. Například prý hru obdařili vizuálně mnohem atraktivnějším systémem nabídek, chystají pár nových pěkných vozidel (Beetle, the RX8 či Ford Focus SVT), těch stávajících 53 znovu vyvážili, takže jsou všechna řiditelná, pohráli si více s detaily, efekty, zvuky a v neposlední řadě údajně můžete očekávat úplně jiný soundtrack, než jaký byl v plánu předtím.

Redaktor GameSpotu, který měl hratelné demo rovněž k dispozici, taktéž ce svém preview chválí grafiku a přirovnává ji co do kvality k sérii NFSU (jeden ze dvou závodů dema se odehrával v noci). Ovládání vozů je podle něj jakýmsi kompromisem mezi arkádou a simulací. Výkonnost aut lze prý zdokonalit přidáním licencovaných součástí, jako jsou systém sání, nastavení zavěšení kola, výfuk, brzdy, pneumatiky, turbo, zařízení na vstřikování oxidu dusného, aj. Některé z těchto modifikací je ale třeba nejdříve odemknout. Navíc, vyřádit se budete moci také na barevném provedení svého vozítka, možností je prý prakticky nekonečně a omezit se nemusíte přitom jenom na karosérii, vzít můžete i kola (ovšem zde už s nějakými omezeními). Nechybí ani různé nálepky.
zdroj: WP

korgull

Nejnovější články