zavřít

Živé město Infamous

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Demonstrace nadpřirozených schopností v novém traileru a důvody, proč se hra nepodobá Prototype.

Nový trailer na městskou akci Infamous předvádí hrdinu, jak šplhá vysoko na věž (ve stylu Assassin's Creed), ručkuje pod mostem nebo zkouší své nadpřirozené síly, které svým zničujícím efektem nemají daleko k těm z Force Unleashed. Ředitel vývojářského studia Sucker Punch, totiž Nat Fox, se během rozhovoru na veletrhu E3 jen usmíval nad přirovnáním hry k podobně koncipovanému Prototype, na druhou stranu je třeba mu dát za pravdu, že spíš než k téhle arkádové (a dosud nevydané) akci bude mít hra nakonec blíž právě dvěma výše jmenovaným titulům.


Infamous E3 2008 trailer - stažitelná verze (19 MB, HD)

Pro doplnění našeho nedávného preview vybíráme další zajímavosti:
  • Akrobatické schopnosti hl. hrdiny plynoucí z jeho záliby v lezení po stěnách, skákání po jedoucích vlacích i pouličních lampách, což všechno budete moci dál praktikovat.
  • Vzhledem k hrdinově elektrickému náboji nejspíš potřeba vyvarovat se vody.
  • Tři hlavní skupiny nadpřirozených schopností: čistě útočné (dva druhy blesků), elektrokinetické včetně granátů a pak heroické, kterými bude možné uzdravovat zraněné nebo zatýkat zločince.
  • Kvůli vyvážení dobra a zla vždy možnost výběru, jestli chcete protivníka jen paralyzovat či omráčit, nebo úplně zabít.
  • Potvrzeny bitvy proti bossům v nejlepším duchu konzolové tradice.
  • Živé a soběstačné město plné lidí, odrážejících obecnou náladu ve svém chování, takže třeba v dobách bídy budou nešťastně a zoufale probírat odpadkové koše nebo spát na ulici.
  • Město nejen z velké části zničitelné, ale především plné drátů, generátorů a elektráren, s nimiž bude elektrizovaný hl. hrdina moci vyvádět divy.
Infamous vyjde pro PS3 začátkem příštího roku - více v našem preview.
zdroj: IGN, GT

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.