zavřít

Zeus: Poseidon se na E3 moc nepřevedl

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zklamáním je pro mě prezentace firmy Sierra na E3, která se zrovna moc nepředvedla.

Určitou pozornost přitáhly vlastně jen hry Empire Earth (se smíšenými pocity) a Throne of Darkness, ale já sám jsem nejvíce čekal na informace o datadisku Zeus: Poseidon. Po skončení výstavy ale nevím o nic víc než předtím a za zmínku stojí jen tyto tři nové obrázky.


Poseidon byl nejen bratr Dia, ale také vládce moří, a tak datadisk bude zaměřen na území kolem Atlantiku. Své kolonie budete stavět v Americe, Africe, Asii a samozřejmě i v Evropě. Jako bonbónek pak bude přiložen editor misí a toho všeho se dočkáme asi v září.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.