zavřít

Zelený svalnatec z The Incredible Hulk

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do jaké míry budete moci zdemolovat Manhattan ve filmové akci?

Chystaná filmová akce The Incredible Hulk od Edge of Reality bude stavět na kompletně zničitelném prostředí, tvrdí vývojáři ve svém čerstvém blogu. Lze pochopitelně namítnout, že podobných her tu byly již desítky a spousta z nich tvrdila totéž, tzn. že budete moci zdemolovat úplně vše. V případě Hulka dostanete naprostou volnost pohybu a v otevřeném herním světě budete prý moci zničit, co se vám zlíbí: od nejblížšího taxíku po stopatrový mrakodrap. Dojde na házení aut přes celý Central Park a kdo si dá tu práci, bude prý moci srovnat se zemí celý Manhattan.


Aby tomu odpovídala nálada hry, budou hrdinovy schopnosti notně přehnané: i jednoduchá komba skončí vždy alespoň mohutným nápřahem a hozením protivníka přes celou obrazovku. Během hraní se bude plynně střídat denní cyklus a s ním se bude měnit i život ve městě: všichni náhodní chodci i řidiči na silnicích mají navíc opravdově reagovat na to, co budete právě dělat. A aby toho nebylo málo a fanoušci si nemohli stěžovat, že jde jen o herní doprovod stejnojmennému filmu s Edwardem Nortonem v hlavní roli, potkáte na vašich cestách i některé z komiksových postaviček.

The Incredible Hulk pro PC, X360, PS3, Wii a PS2 vyjde letos v létě - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: IGN blog

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.