zavřít

Zběsilá jízda s The Wheelman

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vin Diesel provádí kaskadérské kusy s autem a prchá před policií. + TRAILER, OBRÁZKY & VÝVOJÁŘSKÝ DENÍK

Pokud chcete dnes udělat kvalitní automobilovou akci plnou honiček a přestřelek s policajty, nemáte šanci bez hollywoodských efektů. To ví nejlépe vývojáři z Midway, v jejichž studiích vzniká herní doprovod chystaného filmu The Wheelman s Vin Dieselem v hlavní roli. Ačkoliv v něm nebudou chybět i pěší mise z pohledu třetí osoby, čtyři pětiny hry strávíte za volantem, o čemž vám s předstihem oproti Midway Gamer's Day můžeme nabídnout nové info.


Předně je vidět, že si tu ani na moment neoddechnete. Od hektické první mise, kdy děláte řidiče prchající bankovní lupičce, budete věčně obklopeni kolonami policejních aut a vrtulníků a ve zbrklém úprku a snaze zbavit se pronásledovatelů nejen, že totálně zdemolujete celou ulici (od zpřevrhaných laviček či lamp po nabouraná auta), ale občas také projedete interiérem pasáže nebo proskočíte skleněnou budovou. Chodci na ulicích budou na divokou jízdu pochopitelně reagovat panikou i hlasitými výkřiky a mimo to je přistihnete, kterak uskakují z cestu úplně stejným pohybem jako v sérii GTA.


The Wheelman trailer #2

A nebyl by to Hollywood ani Vin Diesel, kdyby nebylo možné s autem vyvádět kaskadérské kousky. V čtyřminutovém vývojářském deníčku autoři předvádí trik Cyclone, kdy řidič dupne na brzdu a otočí vozem o 180 stupňů, načež celou akci dovrší přesnou palbou z pistole na protivníkovo auto. Za jízdy budete moci také provést Vehicle Melee neboli trhnout volantem při sešlápnuté brzdě, kdy auto doslova skočí pár metrů do strany a pořádně tak drcne třeba do dorážejících policajtů.


The Wheelman - vývojářský deníček

The Wheelman vyjde na podzim pro PC/X360 - více v předchozím zpravodajství:

The Wheelman aneb Vin Diesel za volantem  [28.9.2007 10:10 - levis]
Podrobnosti o akci The Wheelman  [1.2.2007 16:16 - korgull]
The Wheelman - hyperaktivní Vin Diesel  [22.2.2006 23:23 - korgull]
zdroj: IGN, Eurogamer

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.