zavřít

Závody motorek v Moto GP 4 pro PS2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tradiční série silničních motorek jedoucích exkluzivně na PS2 se znovu připomíná.

Letos na jaře se tak dočkáme projektu MotoGP4, který vedle pochopitelných aktualizací v případě soupisek jezdců a týmů představí i nové tratě a herní režimy, kde pak stojí za zvýšenou pozornost zejména dříve nedostupná online podpora.
To však není ani zdaleka všechno. Stále rostoucí popularita toho závodního odvětví vede vývojáře ke zpřístupnění hry co nejširší veřejnosti, pročež nebudou chybět ani nově koncipovaný tréninkový systém, jakož i premiérová přítomnost tříd 125cc a 250cc. Tvůrci ve finále mluví o poměrně realisticky pojatém závodění, jehož skutečné kontury si můžete připomenout např. zde.


V závěru by se ještě slušelo zmínit, že řada MotoGP na konzoli PS2 registruje od roku 2001 přes milion prodaných herních kopií (řeč je pouze o PALových teritoriích), že se už v říjnu minulého roku objevil na trhu titul MotoGP3 v platinové edici (budgetová cena) a tudíž těžko očekávat, že by takhle dobře zavedená licence nenabídla do budoucna další pokračování.
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.