zavřít

Závody FUEL. od Codemasters

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ohlášení offroadů s rozlehlou krajinou, v níž musíte brát ohled na tornáda a jiné rozmary počasí. VIDEO

Tak to nakonec není pokračování Gridu, ani na jeho enginu, ani na něm nedělají jeho tvůrci přímo z Codemasters, jak se minulé týdny spekulovalo. Nově oznámenou hru FUEL připravují pro tohoto vydavatele borci z francouzského studia Asobo, jejichž dosavadní portfolio zahrnuje samé licencované kousky (WALL-E, Garfield, The Mummy) a jediný titul z tohoto žánru (Grand Raid Offroad) zrušili. Co jim tedy dodává tak vysoké sebevědomí pro silná slova ve videu? Vlastní, prý úžasná, čtyři roky vyvíjená technologie slibující 14 tisíc kilometrů čtverečních terénu, po němž se budete moci se svým offroadovým autem svobodně pohybovat. Má jít o první hru, která toto dovoluje, ale znalci např. Motocross Madness ví své...


FUEL se bude odehrávat v alternativní současnosti, kdy celý svět odnáší důsledky změny klimatu a ceny ropy vyšplhaly závratně vysoko. Partička závodních maniaků proto vyráží do pustin, aby tam se svými podomácku vyladěnými vozy soupeřili se šestnácti souputníky o zásoby cenného paliva v novém extrémním sportu. Bude se tak dít na pobřeží Pacifiku, v Grand kaňonu, hustých lesích, zasněžených horách, pouštích či opuštěných letoviscích u jezer. Asi nejzajímavější na hře bude dynamický systém počasí, díky němuž zažijete nejen plynulé střídání dne a noci, ale také přívalové deště, bouřky či tornádo, které ničí okolní krajinu (resp. hází vám pod kola různé objekty) a musíte se mu vyhnout (ujet) přímo za jízdy, stejně jako přizpůsobit styl jiným rozmarům počasí. Součástí hry bude také online multiplayer.


FUEL developer GC video

FUEL vyjde pro PC, PS3 a X360 někdy v roce 2009.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.