zavřít

Závodníkem v TOCA Race Driver

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Codemasters dnes dali veřejnosti najevo, že započali vývoj závodní hry TOCA Race Driver.

Půjde o další příspěvek do populární série her "TOCA", z nichž si vybavíte třeba TOCA 2. Tyto hry se vždy vyznačovaly velmi dobrým zpracováním a dost slušnou realitou jízdy. Na druhou stranu jim možná trochu uškodilo, že byly vytvářeny jako seriózní simulátory, ale když se podíváte na dostupné obrázky, zjistíte, že je vidět určitý odklon od tohoto směru.


Autoři by ostatně chtěli napodobit famózní úspěch Gran Turisma 3, k čemuž by mělo přispět i to, že hra vyjde na PC, PS2 i dalších platformách. Bohužel až někdy v roce 2002.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.