zavřít

Zajímavosti o Gore

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na začátku srpna jsme vám v preview představili očekávanou krvavou střílečku Gore od 4D Rulers (na nějaké nové screenshoty si můžete podívat zde).

Dnes se na VoodooExtreme.com objevily zajímavé informace týkající se systému brnění. Každá část těla totiž bude mít svoje vlastní, které jej plně ochrání od zranění. Aby to bylo jeste zajimavější, tak všechna brnění budou mít svoje hitpointy. Představte si například, že zasáhnete protivníka brokovnící do obrněného hrudníku, od kterého se kulky prostě jen odrazí, a zároveň do nechráněné ruky, kterou tím vážně poraníte. Asi je vám jasné, že tahle vychytávka dokáže rapidně pozvednou hratelnost celé hry.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.