zavřít

Záhada města Schwarzenberg

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I když by se mohlo zdát, že jsou Radon Labs až příliš zaměstnáni svým nadcházejícím titulem Project Nomads vyvíjeným pro společnost CDV, není tomu zřejmě tak.

Vytasili se totiž s oznámením svého nového titulu, který dostal jméno Schwarzenberg. Hra zatím nemá vydavatele.

Schwarzenberg je popisován jako kombinace adventury a 3D střílečky. Hráči se mohou těšit na děj, který je zavede do doby 2. světové války, konkrétně do roku 1945, tedy do času pádu Třetí Říše. Spojenecká armáda pomalu postupuje a zbavuje jednu evropskou zemi za druhou nadvlády nacistů. Strhává se poslední bitva mezi německými a spojeneckými silami, když americká armáda náhle obdrží záhadný pokyn, aby se zdržela okupace malého temného a také odpuzujícího údolí Erzgebirge. Město Schwarzenberg, které se zde nachází, je zapečetěno a nikdo a nic sem nesmí vstoupit.

Dohady o Schwarzenberg se stávají čím dál víc fantastičtější - vyprávějí se zkazky o pevnosti obývané nacisty, místě, kde jsou ukryté poklady a válečná kořist, jaké si nikdo nedokáže představit, také tajné ničivé zbraně...

Hrčům je nabídnuta role vědce, který se připojuje k tajné misi a je nucen seskočit padákem do posledního ochranného valu nacistické vlády. Co mělo být běžnou rutinní prací se rázem změní v noční můru. Tím, jak přicházíte na kloub šokující pravdě, jste neúprosně stahováni stále hlouběji a hlouběji sítí zrad, podvodů a lží...

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.