zavřít

Za mimozemskou věží v Tiberium

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aneb souhrn posledních novinek o zbraních i multiplayeru chystané FPS ze světa C&C. + OBRÁZKY, VIDEO

Spolu s posledním výtahem z první vlny informací o týmové sci-fi FPS Tiberium ze světa Command & Conquer vám přinášíme také oficiální video z hraní (oproti našemu sestřihu) a nové obrázky ve vysokém rozlišení. Ty nicméně nemusí vypovídat o finální podobě hry: ostatně, Tiberium se pořád nachází v alfa stádiu vývoje a má před sebou nejspíš dobrý rok vývoje.


Protože hru jsme již detailně přiblížili v našem preview, doplňujeme čistě jen novinkami:
  • Jedním z motivů hry zkoumání minulosti GDI i NOD a slovy vývojářů "konflikt mezi vědou a vírou".
  • Onou megalomanskou věží, jíž přijede tým hl. hrdiny Ricarda Vegy prozkoumat, bude Tower Omega.
  • Jetpack k dosažení příliš vysokých míst, konkrétně střech budov nebo vyvýšenin, z nichž budete mít lepší přehled o bitvě a tudíž taktický nadhled pro komandování jednotek.
  • Mezi módy univerzální zbraně GD-10 granátomet, s jehož pomocí budete vystřelené granáty moci ještě na zemi směřovat a kutálet třeba směrem k schovanému nepříteli pomocí speciálního paprsku.

Tiberium gameplay montage #2
  • Mezi módy univerzální zbraně GD-10 granátomet, s jehož pomocí budete vystřelené granáty moci ještě na zemi směřovat a kutálet třeba směrem k schovanému nepříteli pomocí speciálního paprsku.
  • Ztrátou jednotky vojáků mise neskončí, budete si moci zavolat tutéž a zkusit jinou taktiku, anebo sáhnout po příhodněji vybavené skupině.
  • V multiplayeru kromě zabírání kontrolních bodů možnost zapojit do bitvy orbitální zbraně.
Tiberium vyjde pro PC, X360 a PS3 nejdříve koncem roku, spíše až na jaře 2009 - více v předchozích článcích.
zdroj: Gamespot, IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.