zavřít

Z Crusadera je Medieval: Total War

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První hrou z plánované dlouhodobé série strategií Total War byl výborný loňský Shogun: Total War, k němuž jsme se nedávno dočkali datadisku Shogun: The Mongol Invasion.

Další z avizované série měla být hra s názvem Crusader: Total War, u níž ale právě v těchto dnech došlo ke změně názvu na Medieval: Total War. Důvod je celkem prostý - fanoušci se domnívali, že se hra zaměří pouze na křižácké výpravy v 11.-13. století, záběr hry ale sahá až do století patnáctého. Během těchto 400 let krvavých konfliktů si užijete především Stoletou válku mezi Anglií a Francií a nájezdy Mongolů do Evropy. Na druhou stranu nebude chybět ani množství lokálních konfliktů, kdy si vzpomenete na legendy té doby - Johanku z Arku, Robina Hooda nebo cestovatele Marca Pola. Pokud se Medieval: Total War povede minimálně stejně jako Shogun, máme se opravdu na co těšit.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.