zavřít

Y-Project ožívá, Westka se mění v Joylabs

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zázraky se stále dějí - těmito slovy by se dala uvést novinka o o znovuobnovení nedávno zrušené akční adventury s prvky RPG - The Y-Project.

Nemají k pravdě daleko, protože ještě před pár týdny to s touto hrou i německým týmem Westka vypadalo skutečně špatně a studio se dokonce dostalo až do stavu absolutní platební neschopnosti. Dnes však tito vývojáři oznámili nalezení investora ze Spojených států, který jim údajně pomůže Y-Project dokončit. Hru sice uvedou pod novým jménem jako Joylabs, ale v praxi zůstanou stále ve stejném složení.

"Pro celý tým byla přislíbena pomoc renomovaného finančního partnera velkou motivací," říká Ingo Horn, dřívější tiskový mluvčí Westky a dnešní zaměstnanec Joylabs. Patrně se není čemu divit, zbývá jen doufat, že si studio tento "zázrak" zaslouží a na oplátku dá světu přinejmenším dobrou hru. Vzhledem k tomu, že běží na Unreal engine, by to nemuselo být až tak nemožné, i když jen engine vynikající hru samozřejmě neudělá. Nové datum vydání zatím nebylo stanoveno a je předem jasné, že to hned tak nebude.

zdroj: Krawall

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.