World Championship Snooker 2003 info
zdroj: tisková zpráva

World Championship Snooker 2003 info

1. 2. 2003 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Codemasters odhalili několik dalších informací o jejich připravovaném titulu s názvem World Championship Snooker 2003, jehož vydání je v Evropě naplánováno na letošní jaro.

I když by se některým z vás mohlo zdát, že jde o fantasy hru, musím vás zklamat. I když se tam vyskytne pár kouzelníků s čarovnou hůlkou v ruce a některé jejich kousky se budou zdát přímo neskutečně nadpozemské, stále půjde jenom o hráče kulečníku, byť ty nejlepší. V naší galerii na vás opět čeká několik nových ukázek:

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

World Championship Snooker 2003 vás zapojí do her klasického kulečníku, poolu s osmi i devíti koulemi a několika mini-her. Seznámíte se s 28 profesionálními hráči, včetně Ronnieho O'Sullivana, Stephena Hendryho, Marka Williamse, Johna Higginse, Kena Dohertyho, a současného světového šampióna Petera Ebdona. Chybět samozřejmě nebude ani bývalý světový mistr tohoto umění, Dennis Taylor, který hráčům pomůže zvládnout základy hry v tréninkovém módu. Jak tak budete procházet všemi 11 soutěžemi tvořícími kariéru, budete odměňování trofejemi a peněžními cenami. Ty pak můžete proměnit za nějaké bonusové předměty jako profesionální tágo, speciální stoly, zakázkově navržené kulečníkové sukno, oblečení atd.

korgull

Nejnovější články