zavřít

Whiteout – šílená jízda na sněhu

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konami uveřejnili první obrázky z chystaného sportovního titulu nazvaného Whiteout, ve kterém si zajezdíte na sněžném skútru.

Připraveny pro vás budou tratě v devíti zemích světa a netradičně se tak projede třeba po zamrzlých ulicích ruské Moskvy. Mezi 12i jezdci, ze kterých si budete moci vybrat svého závodníka, najdete i šest jmen skutečných světových mistrů (Tucker Hibbert, Nathan Titus a další).

Po selekci příslušného závodního stroje, jichž bude ve hře asi patnáct, už nic nebrání tomu, abyste se ve zběsilé rychlosti rozjeli po některé z tratí. Na nich se kromě náročných úseků a krkolomných zatáček mají nacházet také různé bonusy a health packy. Hrát při tom budete moci jeden ze čtyř modů: Progressive Career, Arcade, Quick Play nebo cvičební Practice. Chybět by neměl ani multiplayer, u konzolí bude kvůli jejich možnostem síťové hry trochu omezený - maximálně dva lidé pro PS2 a čtyři pro Xbox. Whiteout vychází v Americe pro všechny platformy včetně PC v prosinci 2002.
zdroj: GamersHell

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.