zavřít

Watch Dogs 2 si brzy budete moci zahrát v kooperaci čtyř hráčů

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Druhý díl Watch Dogs byl od začátku mnohem hravější, než temnější a pochmurněji laděná jednička. Nepříliš vážné zasazení hry podporoval příběh, postavy, město, zvolená barevná paleta a také šikovně implementované online prvky. Právě ty jsou předmětem chystaného updatu, který do hry přidá očekávaný a z nějakého důvodu dlouho opomíjený kooperativní režim pro až čtyři hráče.

Mód 4-Player Party vyjde už 4. července, nebude vás stát ani halíř a teoreticky vám může nabídnout kopec zábavy. Najednou totiž nebudete muset hrát v kooperaci s kamarády či cizinci jen předem připravené online mise a aktivity. V partě o až čtyřech lidech budete moct zcela volně blbnout v celém San Franciscu.

Jednoduše začnete hru s veřejnou či soukromou partou s maximálně třemi dalšími přáteli, nebo to necháte na matchmakingu, který vám naservíruje trojici cizinců. A pak je to už jenom na vás. Společně můžete prozkoumávat celé město, dělat bordel, blbnout všude možně, dělat červené zóny, nebo se jen tak nahánět s policií.

Rovnou z 4-Player Party můžete také skrze svůj virtuální mobilní telefon spustit jakoukoliv aktivitu, která čtyři hráče podporuje: Bounty, Invasion, Loot Truck, Race, Showd0wn, Man VS Machine Robot Fight, nebo DedSec Virus.

Nový mód je primárně o kooperaci, tudíž jakékoliv činnosti v něm provedete se vám na umístění v online žebříčcích nijak neprojeví. Vedle toho přidá stejný update do hry také několik drobností jako například možnost přeskočit animace při používání 3D tiskárny, opraví některé bugy, vylepší stabilitu hry apod.

4-Player Party zní jako něco, co mohlo být ve hře už od začátku. Svým způsobem to může vzdáleně připomínat jakýsi základ GTA Online, jen v menším a pořád trochu více uvěřitelném měřítku. Přesto půjde zřejmě o trhlý mód určený spíše pro spontánní blbnutí než pro vážné ponoření se do světa. Přiložený trailer vám už nový mód představí v pohybu, stejně jako stručně zrekapituluje veškerý doposud vydaný obsah pro Watch Dogs 2.

Tagy: hacker akční dlc third person otevřený svět

Zdroje: Ubisoft blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.