zavřít

Watch Dogs 2 dostane nový PvP mód a příběhové mise

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Hackerská akce Watch Dogs 2 sice netrhala prodejní rekordy, ale to nebrání tvůrcům v pokračující podpoře hry. Na Marcuse a jeho bandu extravagantních kamarádů ze San Francisca se nezapomnělo a už brzy je budete moct poslat znovu do akce. V polovině dubna totiž vyjde jedno placené a jedno neplacené DLC a obě prodlouží životnost už tak docela velké hry o další hodiny.

Prvním přídavkem je placené DLC No Compromise, které se na PlayStation 4 objeví 18. dubna, zatímco na PC a Xboxu One o měsíc později. No Compromise do hry přidá sérii příběhových misí s názvem Moscow Gambit, kdy se Marcus postaví ruské mafii. Jestli vás bavily závodní mise v hlavní příběhové kampani v původní hře, budete si moct v rámci DLC zazávodit na šesti nových singleplayerových time trials, přičemž každý závod bude mít vlastní žebříček.

Hráči tíhnoucí spíše k stealth hraní zase dostanou dvě nesmrtící zbraně: Air Shotgun, která svojí silou dokáže posunout i auta a jiné objekty a také Taser Sniper Rifle. Nabídka nesmrtících zbraní byla v původní hře poměrně omezená, takže jsou dvě nová tichá řešení na blízko a na dálku vítaným přídavkem.

Marcus se mohl už v původní hře obléknout konzervativně i výstředně a jeho módní možnosti se s příchodem No Compromise ještě rozrostou. Konkrétně si budete moct hrát na strážce veřejných věcí v uniformě policie, hasiče či medika s tím, že jednotlivé obleky nebudou pouze vizuální změnou, ale přidají vám také zatím blíže nespecifikované herní schopnosti. Budeme snad moct za policistu zatýkat nevinné lidi, za hasiče na všechny stříkat vodu hadicí a za medika pobíhat po městě s defibrilátorem? Ani tomu bych se nedivil a už tak lehce ztřeštěná hra by ustála i něco takového.

O No Compromise se toho zatím o mnoho víc neví, ale vývojáři na oficiálním blogu Ubisoftu přislíbili jak brzký přísun informací, tak nadcházející Spoiler Stream. Ten proběhne 13. dubna na Twitch kanálu Ubisoftu a všechno výše i níže zmíněné tam nejspíš uvidíme v pohybu.

ShowdOwn

Druhým velkým rozšířením Watch Dogs 2 bude multiplayerový mód ShowdOwn. Ten dorazí už 17. dubna a bude zdarma pro všechny majitele hry na všech platformách. ShowdOwn je cílený na zkušené hráče, co už mají příběh za sebou a jsou zběhlí i v multiplayeru. Celý ShowdOwn zastřešuje tři separátní módy, kdy kradete disk, zabíráte určitou oblast, nebo se snažíte o vymazání serverů či je naopak bráníte.

Jednotlivé módy se odehrávají v patnácti různých lokacích a mohou přirozeně přetékat jeden do druhého. Od toho si tvůrci slibují plné zapojení všech vašich schopností a částí hry, kdy chvíli řídíte, pak střílíte, načež dojde na hackování a pozadu nezůstanou ani puzzly.

Možná si pamatujete, že ShowdOwn byl původně součástí placeného DLC No Compromise, jenže to z dvou důvodů už neplatí. Tím prvním je snaha o co nejširší hráčskou základnu a tím pádem pokud možno co nejlepší matchmaking. Druhým důvodem je pak jednoduché vyslyšení hráčů. Ti si od vydání Watch Dogs 2 prý neustále říkají o další multiplayerový obsah, a tak chtějí vývojáři vyhovět.

V rámci bezplatného updatu se v dubnu dočkáte také multiplayerových závodů motokrosových motorek, motokár a dronů, paintballové pušky, nových oblečků a dalších drobností. Menšími a bezplatnými vylepšenými budou vývojáři pokračovat v květnu, kdy dostaneme novou PvE misi, vylepšení pro žebříčky, nebo úpravy módu Bounty Hunter. Červen se pak ponese ve znamení podpory pro prozkoumávání města ve skupince o čtyřech hráčích a dalších menších úprav a oprav bugů.

Tagy: hacker akční dlc third person otevřený svět

Zdroje: Ubisoft blog

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.