zavřít

Watch Dogs 2 dostane nový PvP mód a příběhové mise

PlayStation 4 PC Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Hackerská akce Watch Dogs 2 sice netrhala prodejní rekordy, ale to nebrání tvůrcům v pokračující podpoře hry. Na Marcuse a jeho bandu extravagantních kamarádů ze San Francisca se nezapomnělo a už brzy je budete moct poslat znovu do akce. V polovině dubna totiž vyjde jedno placené a jedno neplacené DLC a obě prodlouží životnost už tak docela velké hry o další hodiny.

Prvním přídavkem je placené DLC No Compromise, které se na PlayStation 4 objeví 18. dubna, zatímco na PC a Xboxu One o měsíc později. No Compromise do hry přidá sérii příběhových misí s názvem Moscow Gambit, kdy se Marcus postaví ruské mafii. Jestli vás bavily závodní mise v hlavní příběhové kampani v původní hře, budete si moct v rámci DLC zazávodit na šesti nových singleplayerových time trials, přičemž každý závod bude mít vlastní žebříček.

Hráči tíhnoucí spíše k stealth hraní zase dostanou dvě nesmrtící zbraně: Air Shotgun, která svojí silou dokáže posunout i auta a jiné objekty a také Taser Sniper Rifle. Nabídka nesmrtících zbraní byla v původní hře poměrně omezená, takže jsou dvě nová tichá řešení na blízko a na dálku vítaným přídavkem.

Marcus se mohl už v původní hře obléknout konzervativně i výstředně a jeho módní možnosti se s příchodem No Compromise ještě rozrostou. Konkrétně si budete moct hrát na strážce veřejných věcí v uniformě policie, hasiče či medika s tím, že jednotlivé obleky nebudou pouze vizuální změnou, ale přidají vám také zatím blíže nespecifikované herní schopnosti. Budeme snad moct za policistu zatýkat nevinné lidi, za hasiče na všechny stříkat vodu hadicí a za medika pobíhat po městě s defibrilátorem? Ani tomu bych se nedivil a už tak lehce ztřeštěná hra by ustála i něco takového.

O No Compromise se toho zatím o mnoho víc neví, ale vývojáři na oficiálním blogu Ubisoftu přislíbili jak brzký přísun informací, tak nadcházející Spoiler Stream. Ten proběhne 13. dubna na Twitch kanálu Ubisoftu a všechno výše i níže zmíněné tam nejspíš uvidíme v pohybu.

ShowdOwn

Druhým velkým rozšířením Watch Dogs 2 bude multiplayerový mód ShowdOwn. Ten dorazí už 17. dubna a bude zdarma pro všechny majitele hry na všech platformách. ShowdOwn je cílený na zkušené hráče, co už mají příběh za sebou a jsou zběhlí i v multiplayeru. Celý ShowdOwn zastřešuje tři separátní módy, kdy kradete disk, zabíráte určitou oblast, nebo se snažíte o vymazání serverů či je naopak bráníte.

Jednotlivé módy se odehrávají v patnácti různých lokacích a mohou přirozeně přetékat jeden do druhého. Od toho si tvůrci slibují plné zapojení všech vašich schopností a částí hry, kdy chvíli řídíte, pak střílíte, načež dojde na hackování a pozadu nezůstanou ani puzzly.

Možná si pamatujete, že ShowdOwn byl původně součástí placeného DLC No Compromise, jenže to z dvou důvodů už neplatí. Tím prvním je snaha o co nejširší hráčskou základnu a tím pádem pokud možno co nejlepší matchmaking. Druhým důvodem je pak jednoduché vyslyšení hráčů. Ti si od vydání Watch Dogs 2 prý neustále říkají o další multiplayerový obsah, a tak chtějí vývojáři vyhovět.

V rámci bezplatného updatu se v dubnu dočkáte také multiplayerových závodů motokrosových motorek, motokár a dronů, paintballové pušky, nových oblečků a dalších drobností. Menšími a bezplatnými vylepšenými budou vývojáři pokračovat v květnu, kdy dostaneme novou PvE misi, vylepšení pro žebříčky, nebo úpravy módu Bounty Hunter. Červen se pak ponese ve znamení podpory pro prozkoumávání města ve skupince o čtyřech hráčích a dalších menších úprav a oprav bugů.

Tagy: hacker akční dlc third person otevřený svět

Zdroje: Ubisoft blog

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.