zavřít

Watch Dogs 2 rozšíří už příští týden série nových misí, zatímco vývojáři pokukují po Londýnu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Už základní verze Watch Dogs 2 nebyla zrovna malá a nová DLC nepřidávají jen věci do multiplayeru. Přesvědčit se o tom budou moct všichni držitelé season passu, kteří si už v úterý, 21. února, budou moct zahrát sérii nových misí v DLC Human Conditions. Příští týden se ale dočkají pouze majitelé PlayStationu 4, protože DLC vyjde na PC a Xbox One až o měsíc později, konkrétně 23. března.

Human Conditions by mělo být relativně velké DLC, jehož hlavním tahákem jsou tři nové příběhové Operace, kdy se každá z nich skládá z několika misí. V Bad Medicine se postavíte proti ruským mafiánům, kteří infikovali systémy nemocnic v San Franciscu ransomwarem. Vrátí se také jedna stará známá postava z jedničky, Jordi Chin.

Mise Automata se pak točí kolem samořídících aut společnosti Nudle (zdejší parodie na Google). Automata je sérií infiltračních misí, které se vám odemknou po splnění příběhové mise Limp Nudle z hlavní kampaně. Jakmile misi splníte, budete si moct nové samořídící auto přidat do své garáže, ale řídit ho budete muset vy. O sérii misí Caustic Progress zatím nechce Ubisoft na svém blogu ani pípnout.

Watch Dogs 2 se také nedávno dočkala velkého updatu, který mimo jiné upravil konec hry. Na samotný závěr přidal kratičký telefonický rozhovor dvou neznámých osob. Nový dialog vám toho zase tolik neřekne, ale mnohem zajímavější je název onoho audio souboru, který obsahuje čísla 51.462014 a -0.112504. Po zadání do Google Maps na vás vyskočí londýnské předměstí Brixton.

Co to znamená samozřejmě nevíme a Ubisoft na dotaz Kotaku odvětil pouze „vývojáři chtěli rozšířit příběhové pozadí Watch Dogs a naznačit potenciální budoucnost DedSecu.“ Může to být náznak datadisku, DLC, nebo se může Watch Dogs 3 odehrávat v Londýně. Anebo to neznamená nic a jde jen o nevinnou hříčku vývojářů. Třetí díl série zatím není potvrzený, oznámený ani naznačený a dvojka se minimálně loni neprodávala nijak zázračně, takže nezbývá než dodat klasické „uvidíme“.

Tagy: hacker akční third person otevřený svět

Zdroje: Kotaku,Ubisoft blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.