Warlords Battlecry III stále ve 2D
zdroj: tisková zpráva

Warlords Battlecry III stále ve 2D

10. 12. 2003 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Warlords Battlecry III, vznikající v dílnách společnosti Infinite Interactive, má podle dnešního rozhovoru na HomeLANu před sebou ještě pěkný kus cesty.

Warlors Battlecry III zdroj: tisková zpráva Tvůrci předpokládají, že by mohli být hotovi někdy v druhém čtvrtletí příštího roku, kdy by rádi své dílo tentokrát prostřednictvím Enlight Software Travora Chana vydali. Příběh hry vypráví o nějaké nové hrozbě, známé jako Pátý Jezdec, která se začíná vznášet nad místním světem, jenž je domovem mnoha různých ras. Těch bude mít hra nyní celkem 16, neboť přibude pět nových - monstrózní Plaguelords, ještěrovití Ssrathi, hmyzovití Swarm a dvě zvláštní lidské rasy Knights (mají silné jezdectvo) a Empire (jejich doménou jsou váleční sloni). Kampaň bude nelineární a jejím hlavním cílem bude zbavit svět Etheria výše zmíněné hrozby.

Infinite Interactive považují za největší vylepšení Warlords Battlecry III možnost povyšovat hrdinu v průběhu hraní, což dává hře nádech RPG. Nový bude i systém předmětů. Některé z nových věciček mají fantastické schopnosti a mohou ovlivňovat všechny části hry. Chybět nebudou ani nová kouzla. Titul bude vybaven multiplayerem se standardními módy a možností hry online přes Internet. Příznivci 2D her se nemusí bát ani žádných velkých proměn do 3D perspektivy. Tvůrci zůstávají u svého starého dobrého 2D enginu, který pouze vylepšovali co do zobrazování větších detailů a efektů. Přibalen bude tradičně i editor map.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články