zavřít

Warhammer Battle March: datadisk i X360 konverze

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dvě nové rasy obohatí fantasy svět loňské real-time strategie, která s překopaným ovládáním míří na Xbox 360.

Všude chválená fantasy RTS Warhammer: Mark of Chaos (80%, recenze) z loňských Vánoc se dočká konverze na X360 a spolu s ní rovnou i datadisku s názvem Battle March, který bude existovat i ve verzi pro PC. K původním čtyřem rasám (Empire, Chaos, Skaven, High Elves) přidá dvě nové - Temní Elfové a Orkové&Goblini v nové singleplayerové kampani, Chybět pochopitelně nemohou nové jednotky přidané ke všem stávajícím frakcím.


Autoři z Black Hole a Cinegi Productions si jsou vědomi problematického ovládání strategií na konzolových ovladačích a proto se mu speciálně věnovali. Z obrazovky např. vyčistili většinu HUD nebo všechny ikonky postav a jejich schopnosti schovali do malého ciferníku v pravém horním rohu. Detaily o způsobu ovládání na IGN.

Nově se v přídavku dočkáte Hero Duelů neboli střetů přímo na bojišti, kdy vojáci přestanou bojovat a obklopí oba hrdiny, bojující v ohnivém kruhu. Výsledek se samozřejmě podepíše i na morálce obou armád. Speciálně na tyto střety bude zaměřený stejnojmenný MP mód přes Xbox Live ve zvláštních arénách, kde poražený jednoduše uvolní cestu dalšímu v pořadí. Bonusem se stanou rozsáhlé možnosti pro přizpůsobení vašich jednotek.

Datadisk Warhammer: Battle March pro PC i pod tímž názvem schovaná X360 kompilace původního WH: Mark of Chaos s přídavkem vyjdou někdy příští rok.
zdroj: IGN

levis

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.