zavřít

Warcraft III: nové informace

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kromě nových obrázků se objevily na zahraničních herních stránkách i některé zajímavé...

Kromě nových obrázků se objevily na zahraničních herních stránkách i některé zajímavé nové informace z aktuální verze Warcraftu III: Reign of Chaos, kterou Blizzard předvádí na E3.


Především bude možné "vše rozbít" pomocí obléhacích strojů, včetně stromů, kamenů, za kterými se nepřátelé ukrývají a tak podobně. Další zajímavou věcí je velký počet "neutrálních" monster, která vám mohou pomoci nebo vás naopak sejmout. Nehledě k tomu, že monstra jsou jediným zdrojem mana kamenů, potřebných na nákup hrdinů a pokročilých upgradů. Na mapě budou i neutrální stavby, například prodejci nejrůznějších užitečných cetek či "léčící" budovy. V některých si budete moci dokonce i koupit jednotky. Warcraft III (preview) se objeví až na konci roku, takže vývojáři mají rozhodně ještě co na práci.

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.