zavřít

Wanted: Dead or Alive i jako RPG

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po dlouhé době absolutního sucha se nám najednou rojí hry z prostředí Divokého západu.

Další z nich by měla být akční RPG Wanted: Dead or Alive (neplést s Desperados: Wanted Dead or Alive), kterou připravují Zombie Studios (známe je díky Spec Ops). Když jsem říkal, že by měla, pak onen podmiňovací způsob tam není náhodou. Hra totiž stále ještě nemá vydavatele a je otázkou, zda se vůbec sežene. Jinak hra běží na stále oblíbenějším enginu LithTech a momentálně se nachází ve stavu pre-alpha.


Hlavním hrdinou bude Bartholomew Standford, přezdívaný The Cap'n. Jeho život se dlouho nevymykal normálu - vystudoval prestižní West Point a stal se důstojníkem. Těsně před válkou Severu proti Jihu se přestěhoval s rodinou na západ a začal farmařit. Na začátku války je povolán do armády, ale když se po válce vrací domů, zjišťuje, že jeho rodina byla vyvražděna a farma vypálena. Od té doby prahne jen po pomstě. Více podrobností na Stomped.

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.