zavřít

Vzpoura potvor v Multiwinia

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Obyvatelé Darwinie dlouho poslouchali svého stvořitele, jenže pak... OBRÁZKY & TRAILER

Inovativní mix akce a RTS Darwinia (84%, recenze) dlouho volal po svém nástupci, až se vývojáři z Introversion konečně odhodlali přijít s konceptem multiplayerového pokračování. Zasazené bude do téhož světa, jehož obyvatelé Darwiniani dlouho poslouchali svého stvořitele Dr. Sepulvedu, ale nakonec se přece vzbouřili, rozdělili, rozhádali a dali do války. Od této fáze se jim začalo říkat Multiwiniané..


Oproti původní hře tentokrát dojde nejen na šestici herních módů, ale také dnes neopominutelnou kooperativu ve dvou hráčích. Těšit se můžete na jedinečné mapy, dechberoucí grafiku, strhující příběh, neobvyklé barvy, ohromující dávku invence atd, jak tiskovky s oblibou hlásají. Nezbývá než doufat, že ani tentokrát nepůjde o hype či výrazné zklamání. Ostatně, proč se nepřesvědčit na vlastní oči?


Multiwinia trailer

Multiwinia vyjde 19. září pro PC.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.