zavřít

Vývoj Everquest II oficiálně potvrzen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, že si vrabci na střeše štěbetají o druhém pokračování jedné z nejhranějších onlinovek na světě, Everquestu, jsme Vás informovali zhruba před týdnem.

Nyní je skutečnost, že se společnost Sony vývojem hry skutečně zabývá, potvrzena z oficiálních míst.

Everquest II poběží na kompletně novém 3D enginu, který vznikl uvnitř vývojářské společnosti a umožní díky svým technologickým vlastnostem tvůrcům vytvořit jedinečný 3D svět. Jak jsme již předeslali v naší předchozí zprávě, děj se bude odehrávat ve skutečně rozsáhlém a kulturně velmi různorodém Norrathu v časech budoucích od původního Everquestu. Díky stále se rozšiřujícím lokalizačním vlastnostem hry zahrnujícím mmj. také překlad v reálném čase mezi angličtinou, francouzštinou, němčinou, japonštinou a korejštinou stejně jako lokalizované servery ve vybraných zemích, se na průzkum starých známých míst i těch nových v oblasti Norrathu mohou vydat hráči ze všech koutů světa. Everquest II Vás při objevovaní krás a dobrodružství v této virtuální realitě seznámí rovněž se spoustou nových bestií, zbraní a dalších maličkostí.

Z tiskové zprávy také vyplynulo, že Everquest II můžete očekávat nejdříve v zimě 2003 - podrobnější informace můžete nalézt na oficiálních stránkách.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.