zavřít

Vydání Elite Force 2 se blíží

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O Elite Force 2 už na Tiscali Games padlo mnoho, není se čemu divit, na hru nečekají jen fanoušci Star Treku, ale i všichni ostatní příznivci dobrých sci-fi first-person stříleček.

Elite Force 2 poběží na modifikovaném engine Quake III, tvůrci z Ritual Entertainment zcela překopali skriptovací systém, přidali postavám mimiku pro vyjadřování řady pocitů a nálad a zajistili, aby řeč byla synchronizovaná s pohyby úst, když postava mluví. Do provedení hry se promítne nový systém terénu i animací, hladší textury atd., koneckonců posuďte zpracování sami ze sady screenshotů. Jon Galloway z Ritualu také objasnil, proč na hře pracuje jeho studio a ne Raven Software, kteří spáchali původní hru. Jediným důvodem je prý zaneprázdněnost Ravenů jinými projekty, nic jiného za tím vidět nemáme.

Singleplayerová část Elite Force 2 zabere 16-25 hodin herního času, samozřejmě záleží na zkušenostech hráče, na tom, jestli se bude snažit objevovat i skryté bonusy nebo půjde jen po primárním úkolu mise a podobně. Obecně bude ale dvojka delší (jednička se dala dohrát za jeden den) a obsáhlejší, i Enterprise bude větší. Novinkou se v EF2 stanou různá puzzle, která musíte řešit pomocí tricorderu. Ze začátku se zdají primitivní, postupem času mají nabírat na obtížnosti. Elite Force 2 je už téměř před dokončením, nedávno vyšlo demo, samotná hra by měla být venku někdy mezi 24. a 26. červnem. Jak prozradil Jon Galloway, neplánuje se zatím žádná konzolová verze, ale z pověření Activisionu chystá Aspyr Media titul i pro Apple Macintosh. Krátce po vydání EF2 uvolní Ritual též nástroje pro tvůrce modů.

zdroj: IGNGameSpy

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.