zavřít

Výbušné Alarm for Cobra 11: Burning Wheels

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po Crash Time přichází Burning Wheels, v němž má být hraní na dopravní policii větší, akčnější a s otevřeným světem.

RTL Playtainment již od roku 2003 celkem pravidelně chrlí alespoň jednu hru na motivy populárního TV seriálu Kobra 11 (v originálním názvu Alarm for Cobra 11) ročně. Zpočátku šlo o tituly, které nestály za řeč, když se však vývoje chopila talentovaná firma Synetic (např. World Racing 2), přišly o trochu lepší časy. Předloňská Cobra 11: Nitro po zásluze propadlo, ale loňská Alarm for Cobra 11: Crash Time už byla lepší a získala v naší recenzi 6/10. Prodejní výsledky však očividně vykazují zisky, a tak RTL Playtainment rozhodlo, že vznikne další pokračování s podtitulem Burning Wheels.


Autoři slibují především zlepšenou grafiku, čemuž se dá podle uvolněných screenshotů a traileru docela dobře uvěřit. Modely automobilů, detaily prostředí, efekty a především všudypřítomná destrukce vypadají bez debat výborně. Velké mínus minulého dílu – absence herců ze seriálové série (nepodíleli se dokonce ani na dabingu) – má být tentokrát napraveno. Doufejme, že nepůjde jen o nahrazení gumových panáků za okny vozidel gumovými panáky s tvářemi herců. Poznámka pro znalce – příběh Burning Wheels (bude-li nějaký) má být zasazen do 13.řady seriálu, na pozici Semirova kolegy se proto objeví Ben Jäger.


Alarm for Cobra 11: Burning Wheels GC trailer

Podle slibů z traileru se má zavést otevřené herní prostředí, které by mohlo vynahradit stereotypem přetékající úkoly z Crash Time. Zlepšena má být umělá inteligence herních protivníků. A vrátí se samozřejmě množství explozivních autonehod, neuvěřitelných skoků, akrobatických kousků, adrenalinových honiček atd.

Alarm for Cobra 11: Burning Wheels vyjde pro PC a X360 koncem letošního roku - více na české fanstránce.
zdroj: WP, PCG, Hry.afc11.cz

campercz

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.