Ve druhém DLC do Just Cause 3 nasednete do obřího mecha s Gravity Gunem
zdroj: Archiv

Ve druhém DLC do Just Cause 3 nasednete do obřího mecha s Gravity Gunem

1. 6. 2016 14:59 | Preview | autor: Adam Homola |

Vypadá to, že vývojáři z Avalanche Studios rozumí destruktivním tužbám svých hráčů. První DLC z vás v Just Cause 3 díky jetpacku vyrobilo po zuby ozbrojenou stíhačku, zatímco v tom druhém usednete do mecha. Navíc v rámci DLC Mech Land Assault dostanete i místní variaci na známý Gravity Gun z Half-Life 2.

Mech Land Assault zavede hlavního hrdinu Rica Rodrigueze na nový ostrov Lacrime, kde najde opuštěnou výzkumnou základnu eDen a vězeňský tábor vedený despotickým Black Handem. Dovnitř byste se ale po svých přes armádu ozbrojených mechů jen tak nedostali. Proto se vám do rukou dostane nová puška Bavarium Power Core, díky které můžete robotům zneškodnit štíty a následně je ukrást pro sebe.

Nezabíráte tak nějaké obslužné roboty, ale obrovskou mechanickou potvoru s velkými kanóny a hlavně zbraní GRIP Gravity Gun. S její pomocí můžete chytat a hlavně házet nepřátele, auta a jiné objekty kam se vám jen zalíbí. Už tak sílené hrátky s fyzikou v Hust Cause 3 budou v Mech Land Assault ještě zajímavější a možnost vyskočit s mechem do výšky jistě nepotěší žádného pilota helikoptéry...

Just Cause 3 zdroj: Archiv

Se dvěma typy mechů nejste omezeni jen na ostrov Lacrime, ale můžete řádit po celém Medici a čím lepší budete v plnění výzev ve speciální aréně pro mechy, tím víc vylepšení můžete na svého robotického mazlíčka přidat. Pro chvíle nouze pak existuje možnost přivolání přátelského mecha, kterým vám na chvíli propůjčí svoji palebnou sílu.

Samostatný Mech Land Assault vás vyjde na 12 eur, zatímco celý Expansion Pass Air, Land & Sea na 25 eur. Pro držitele Expansion Passu bude aktuální DLC ke stažení od 3. června, zatímco všichni ostatní si ho budou moci koupit 10. června. Trilogii DLC pak někdy na konci léta uzavře Bavarium Sea Heist, o němž sice nevíme zatím prakticky nic, ale už podle názvu je jasné, že se bude točit nejspíš kolem vody a lodí.

Nejnovější články