zavřít

Vampýrobijcem v temné FPS Darkwatch

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské High Moon Studios (pův.

Sammy Studios) chystá pro tento podzim a konzole PS2/Xbox nadějně vyhlížející střílečku Darkwatch, která vás postaví do role chlapíka jménem Jericho, jehož potká dosti velká nepříjemnost. Je pokousán upírem a v průběhu procesu své přeměny se přidává k organizaci Darkwatch, která už po tisíciletí pronásleduje tuto rasu, jakož i ostatní nemrtvé kreatury.
Třebaže je hra situována na divoký Západ, rozhodně nečekejte tak úplně tradiční dispozice. Jednak má mít každá zde představená zbraň zajímavou alternativu pro boj na blízko a druhak se dočkáte i využití několika hodně speciálních dovedností. Nemluvě o znatelném vylepšení vašich šancí během frenetických bojů s nepřáteli díky jízdě na koni, jakož i řízení stylového vozítka se střeleckou věží - přičemž oboje se tak trochu po vzoru série Halo odehrává ve third-person náhledu na dění.


V souvislosti se shora naznačenými dovednostmi, v průběhu hry budete několikrát konfrontováni s určitými okamžiky, kdy bude záležet na vašem konání. Na tomto základě pak budete mít přístup k vybranému "setu" schopností, kam patří kupř. Blood Frenzy resp. Silver Bullet, což je usmrcení soka na jeden šťouch. Nebo Fear či Turn, díky čemuž mohou vaši protivníci po krátkou dobu bojovat po vašem boku…

Nemá chybět ani multiplayer, v případě Xboxu se mluví o klasických online alternativách pro 16 hráčů skrze Xbox Live, u PS2 je tu pouze offline kooperativní mód a deathmatch ve splitscreenu. Buď jak buď, v singleplayeru vás podle všeho čeká svižná, adrenalinová a pěkně drsná akce v zajímavém prostředí a s interesantním námětem. Takže proč ne?!
zdroj: IGN

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.